film ślubny
filmowanie wesel
filmowanie wesel

Produkcja filmów ślubnych

Zamysł Wedding Dreams

Przesłanie w naszych filmach ślubnych

Czym jest Wedding Dreams Studio?

Koncepcja założenia Wedding Dreams powstała bardzo szybko, z naszych obserwacji wynikało, że dzisiejszy rynek potrzebuje profesjonalnego podejścia do filmowania wesel i ślubów.

Przewagą w branży filmowej nadal stanowi źle dobrany podkład muzyczny, nieostre ujęcia, czy po prostu starodawny montaż z gwiazdkami i harmonijkami na przejścia między scenami. Nie spotkacie się z taką sytuacją w Weeding Dreams. Stawiamy na jakość i dajemy wam nowoczesne filmowanie ślubów. Mamy potrzebę dorównywać zagranicznym produkcjom i nie wstydzić się naszych prac, dzięki czemu nasza praca stanowić będzie najlepszą wizytówkę firmy.

Wedding Dreams to w pełni profesjonalne i dynamiczne rozwijające się studio. To wyjątkowy zespół tworzący filmy ślubne i weselne z ogromną pasją, wyłącznie dla Ciebie! Naszym celem jest stworzenie emocjonalnych, zapierających dech w piersiach filmów ślubnych. Jesteśmy firmą z siedzibą w Warszawie oferującą swoje usługi w Polsce i za granicą. Specjalizujemy się głównie w produkcji filmów ślubnych, filmowaniu teledysków ślubnych oraz realizacji reportaży weselnych. Każdy nasz kamerzysta weselny posiada odpowiednie kwalifikacje, pozwalając nam tworzyć niezapomniane ujęcia, a dodatkowo zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów. Zdobyte doświadczenie z poprzednich prac w branży filmowej i połączenie ich w całość dają nam spore umiejętności, co przekłada się na jakość w filmowaniu ślubów i wesel.

Nasze filmy ślubne od samego początku wywołują u Klientów masę pozytywnych emocji. Sprawiamy, że popłyną łzy, jak można się domyślić, nie byle jakie łzy, mowa o łzach wzruszenia.

To co z pewnością wyróżnia Wedding Dreams to fakt, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy, przykładamy uwagę nawet do najmniejszych detali. Realizujemy wszystko z ogromną precyzją od A do Z.

 

Wedding Dreams tworzą ludzie, którzy wiedzą jak opowiedzieć Państwa historię poprzez filmowanie ślubu. Potrafimy zadbać o plastykę obrazu w taki sposób, że każde ujęcie wygląda bardzo filmowo i profesjonalnie.

Produkcja filmów ślubnych

Ile kosztuje film ślubny?

Dlaczego warto nas wybrać?

Z  pewnością przekona was fakt, że nie musicie już czekać miesiącami na Wasz wymarzony film ślubny. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę wyprzedzając konkurencje z czasem oczekiwania na gotową płytę. Każdy nasz kamerzysta ślubny jak i montażysta filmowy, posiada odpowiednie narzędzia do tego, aby filmy ślubne powstały bardzo szybko z zachowaniem wysokiej jakości produktu.

Stosujemy dyskretną sztukę filmowania ślubów, dlatego nawet nie zauważycie nas w kościele, dzięki czemu będziecie mogli czuć się swobodnie i zachować spokój ducha, że coś pójdzie nie tak.

 

Filmowanie wesel to z pewnością jedno z najważniejszych pamiątek w życiu dlatego dołożymy wszelkich starań, abyście mogli podziwiać Was samych oglądając pamiątkę życia w przyjemnej atmosferze z bliskimi, ciesząc się i wzruszając za każdym razem kiedy włączycie ślubny film, który przygotujemy dla Państwa.

Kwoty za filmowanie ślubów z naszej oferty mogą wydawać się spore na pierwszy rzut oka. To prawda nie należymy do najtańszych. Dlaczego więc najlepsza cena w mieście? Jak głosimy wszem i wobec stawiamy na jakość, nasze pakiety są najlepszym odwzorowaniem ceny do jakości produktu. Oczywiście można taniej, ale wybierając konkurencję i ich tańsze pakiety narażacie się na reportaż ślubny niskich lotów, bez wyczucia i smaku. Zdarza się, że klienci wracają do nas z surowym materiałem, do zmontowania gdyż filmowanie ślubu i montaż filmu poprzedniej firmy był niedopuszczalny. Nie spotkacie tego w Wedding Dreams. Podejmując się zlecenia realizujemy projekt od początku do końca. Filmowanie ślubów to dla nas spore przedsięwzięcie, któremu pragniemy dotrzymać słowa.

Nasze filmy ślubne tworzymy sprzętem najwyższej jakości, z górnej półki. Używamy profesjonalnych bezlusterkowców Sony o wysokiej rozdzielczości Full HD i 4K. Korzystamy z elektrycznych stabilizatorów obrazu, więc nie ma mowy o jakimkolwiek efekcie trzęsących rąk. Do filmowania wykorzystujemy maksymalną ilość obiektywów Sony G-Master i Zeiss. Każde ujęcie  jest stabilne i dokładnie przemyślane.

 

Filmy ślubne montujemy na najwyższej jakości sprzęcie firmy Apple Mac Studio. Czas montażu ma ogromne znaczenie, dlatego nie musicie już czekać miesiącami na wasze wyjątkowe filmy ślubne. Dołożymy wszelkich starań oraz poświęcimy masę czasu, aby nasze filmy weselne wyglądały jak najlepiej, były zmontowane profesjonalnie, a każdy nasz kamerzysta weselny dostarczył nam film ślubny do montażu nakręcony w sposób niepowtarzalny i nietuzinkowy.

Priorytety w Wedding Dreams

Innowacyjny film ślubny

Filmowanie wesel, a nasz rozwój

Naszym największym priorytetem jest, dostarczenie gotowego filmu w jak najszybszym czasie z zachowaniem dokładności i jakości. Filmowanie ślubów jest dla nas sporym wyzwaniem, przed którym stajemy, chcemy wyróżnić się na tle konkurencji, abyście nie musieli czekać za swoją pamiątką miesiącami, oszczędzając sobie przy tym nerwów. Dajemy 100 % gwarancję jakości na nasze filmowanie wesel. Przychodząc do Wedding Dreams dokonują Państwo świadomego wyboru.

Bardzo dobrze rozumiemy potrzeby dzisiejszych klientów, filmowanie wesel zmienia się z biegiem lat, z roku na rok, wprowadza się coraz to nowsze rozwiązania w filmowanie ślubów. Podążamy za nowinkami technicznymi i uzupełniamy nasz magazyn najnowszym sprzętem, aby mieć narzędzie do stworzenia niepowtarzalnych ujęć, a co za tym idzie do stworzenia nowej sztuki "filmowanie wesel".

To dzięki sporej ilości zleceń na filmowanie wesel, dajecie nam szanse rozwoju, z każdym kolejnym filmem nabywamy nowe umiejętności, zmieniamy spostrzeżenia, przemyślenia, a co najważniejsze, wzrasta w nas wrażliwość, którą potem widać w naszych filmach. Filmowanie ślubów sprawia, że każdy nasz kamerzysta weselny staje sie lepszym pracownikiem, ale i wrażliwszym człowiekiem na piękno, które nam serwujecie.

Atmosfera pracy w Wedding Dreams

Praca jako kamerzysta ślubny

Kontakt z Wedding Dreams Studio

Wedding Dreams tworzą przyjaciele znający się od dawna, jesteśmy wręcz rodzinną firmą, od samego początku zaistniała nić porozumienia między nami. Nasza sympatia i pozytywna energia przekłada się na jakość pracy, oraz przelewa się na spotkaniach z klientami. Filmowanie wesel z nami to nie tylko praca, ale świetna zabawa i masa pozytywnych emocji. Filmy ślubne, to jest to co lubimy.

Dzięki sporemu zapotrzebowaniu na filmy ślubne  z naszej oferty, mamy możliwość finansową zatrudniać nowych kamerzystów/operatorów. Każdy kamerzysta ślubny ma szansę pracy w naszej firmie. Nawet jeżeli nie posiada odpowiednich umiejętności, przeszkolimy każdego chętnego operatora. To wszystko dzięki Wam i zaufaniu do nas, dajemy szanse innym, którzy chcą tworzyć nowoczesną sztukę zwaną "filmowanie ślubów".

Zapraszamy Państwa do wybrania Wedding Dreams, jeżeli stawiacie na najwyższą jakość usług związanych z filmowaniem wesel i ślubów.

Aby dowiedzieć się jeszcze więcej skorzystajcie z formularza kontaktowego. Zapytajcie o wolny termin

a my przyjedziemy nakręcić Wam przepiękny film ślubny.

Opinie Klientów o Wedding Dreams

Wybraliśmy firmę Wedding Dreams Studio ze względu na bardzo bogate i profesjonalne portfolio. Dowodem na to, że kierowaliśmy się jakością jest fakt, że jesteśmy z Wrocławia, wesele mieliśmy na Mazurach, a ekipa jest z Warszawy, co może wydawać się nie najwygodniejszym połączeniem ;-) Mimo tego, zdecydowaliśmy się na Wedding Dreams Studio i nie zawiedliśmy się! Materiał z przygotowań, ceremonii zaślubin i wesela jest naprawdę wyjątkowy i super zrealizowany. Są na nim uwiecznione wszystkie towarzyszące nam podczas tego wyjątkowego dnia emocje - trochę stresu, trochę wzruszeń, ale przede wszystkim radość! Chętnie chwalimy się wśród znajomych efektami pracy Wedding Dreams Studio ;-) Zdecydowanie polecamy tą firmę! Dziękujemy za piękne filmy w imieniu swoim i Naszych Gości :)

Moni Que

Polecam ekipę Wedding Dreams, jeżeli nowoczesne filmowanie ślubu to tylko u nich!

Szymon Malicki

Jeszcze przed nagraniem podziękowań dla rodziców wiedziałam, że ta ekipa zrobi to naprawdę dobrze. Efekty przerosły jednak oczekiwania. Chłopaki spisali się na medal, słuchając wszystkich sugestii i uwag. Po 2 dniach od nagrywania film był gotowy, a więc ekspresowa realizacja. Profesjonalizm na każdym kroku, świetny sprzęt, zaangażowanie i pokłady cierpliwości :) Efektem tak wspaniałej realizacji były komentarze na weselu "kto nam zrobił taki super filmik", "zajebiste", "ja chcę to zobaczyć jeszcze raz". Będziemy polecać :)

Magda Szymańska

filmy ślubne

Wedding Dreams Studio © 2024 All Rights Reserved

Filmowanie wesel
Filmowanie wesel
filmy ślubne
Filmowanie wesel
filmy ślubne
Filmowanie wesel
Filmowanie wesel
filmy ślubne
Filmowanie wesel
filmy ślubne
Filmowanie wesel
filmy ślubne